Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

19.02.2019

Позаминулого вівторка, 4 лютого, «докаталися» зовні поїздів троє хлопців 20 років на вигляд, які зачепилися поміж вагонів. Їх помітив машиніст вантажного поїзда. Надвечір на станції Сухоліси Білоцерківського району Київської області хлопців зняли з поїзда та затримали працівник станції разом охоронцем та поліцією. Ситуація розслідується.

Упродовж 2018 року на об’єктах української залізниці отримали травми 580 сторонніх осіб, у тому числі 338 – зі смертельним наслідком. Серед травмованих 24 неповнолітніх віком до 16 років, з них 7 загинули.

За відповідний період 2017 року було травмовано 586 сторонніх осіб, з них 378 – смертельно. Травмовано 26 неповнолітніх, з них 9 – смертельно.

За інф. Укрзалізниці


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели