Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

19.02.2019

Позаминулого вівторка, 4 лютого, «докаталися» зовні поїздів троє хлопців 20 років на вигляд, які зачепилися поміж вагонів. Їх помітив машиніст вантажного поїзда. Надвечір на станції Сухоліси Білоцерківського району Київської області хлопців зняли з поїзда та затримали працівник станції разом охоронцем та поліцією. Ситуація розслідується.

Упродовж 2018 року на об’єктах української залізниці отримали травми 580 сторонніх осіб, у тому числі 338 – зі смертельним наслідком. Серед травмованих 24 неповнолітніх віком до 16 років, з них 7 загинули.

За відповідний період 2017 року було травмовано 586 сторонніх осіб, з них 378 – смертельно. Травмовано 26 неповнолітніх, з них 9 – смертельно.

За інф. Укрзалізниці

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели