Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

16.05.2018

Учора, 15 травня, на перегоні Крюків на Дніпрі – Бурти в Полтавській області отримав важку травму підліток 11 років. Він травмувався через гру в зачеперство. Унаслідок травмування потерпілому ампутовано стопу правої ноги.

Як стало відомо співробітникам залізниці, хлопець намагався застрибнути на вантажний поїзд під час його руху. Зачепер – учень спеціалізованої школи за напрямком фізичне виховання у Кременчузі.

Нагадаємо, від початку року на залізничному транспорті вже травмувалися 11 дітей віком до 16 років, з них 3 – смертельно. Унаслідок ураження електричним струмом травмовано 2, а внаслідок зачепінгу травмовано 1 дитину.

За відповідний період 2017 року було травмовано 8 дітей віком до 16 років, з них 3 загинули. При цьому травмування електричним струмом отримали 4 дітей віком до 16 років.

У зв’язку з наближенням літніх канікул залізничники нагадують школярам, що перебування поблизу залізниці вимагає відповідальної та свідомої поведінки – тому що залізниця є спеціалізованим об’єктом, на якому є реальна підвищена загроза травмування електричним струмом та отримати інші види травм.

За інф. Укрзалізниці

Фото: freepik

У Деражнянській міській раді не змогли прокоментувати стан хлопця, який травмувався на станції цього населеного пункту 2 травня

12-річна дівчинка травмувалася в Одесі через гру біля поїздів

15-річний хлопець травмувався на станції Київ-Дніпровський

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели