fbpx
Close Sidebar

Teennews

festival, style life, teens novelties,

10.10.2019

Через місяць від початку навчального року, 27 вересня, на Запорізькій дитячій залізниці відбувся ювілейний XV Всеукраїнський екологічний фестиваль для юних залізничників «Залізничний транспорт та екологія». В екозаході для юних залізничників узяли участь спеціалісти профільних навчальних закладів, які мали змогу поспілкуватися з потенційними студентами. Також у фестивалі взяли участь представники восьми дитячих залізниць України – Запорізької, Дніпровської, Рівненської, Луцької, Київської, Закарпатської, Львівської та Малої Південної.

Учасники – майбутні фахові залізничники – поспілкувалися на стратегічній сесії «Створення екопам’ятки XV Всеукраїнського екологічного фестивалю». Ще вони працювали над розробкою макету «Екоподорож дитячими залізницями майбутнього»; узяли участь у презентації проектів екологічного та залізничного спрямування, авторами яких є юні залізничники. На фестивалі були вікторини й дискусії, обмін досвідом та творчі виступи команд-учасниць, цікаве і пізнавальне дозвілля: екскурсія та дискотека.

Найкращі проекти фестивалю та його найактивніші учасники отримають нагороди від Укрзалізниці. Також, за доброю традицією, організатори заходу підготували подарунки усім командам, щоб заохотити прагнення юних залізничників бути дбайливими господарями та охоронцями природи.

За результатами роботи фестивалю гран-прі отримала Запорізька дитяча залізниця. Переможцем у номінації за найкраще ековпровадження проекту стала Київська дитяча залізниця; за найкращу екоінновацію в залізничній галузі – Рівненська дитяча залізниця; за найкращі екоорієнтовані технології розвитку залізничного транспорту – Львівська дитяча залізниця; за найкращий партнерський екопроект – Луцька дитяча залізниця; за найкращий екокейс з впровадження проекту – Закарпатська дитяча залізниця; за найкращий проект з озеленення території – Дніпровська дитяча залізниця; за найкреативнішу ідею екопроекту – Мала Південна.

За інф. Укрзалізниці

Фото обкладинки: сайт dp.uz.gov.ua


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели