Close Sidebar

Teennews

girls talks,

23.06.2014

Привіт, мене звати Домініка. Так, модне таке імʾя, дякувати батькам. Мій тато – дуже розумний, а мама – професійний журналіст. Тому я з дитинства добре пишу. Мова не про те, що в школі в мене «дванадцятки» за твори. А про те, що мені завжди подобалося розповідати історії на письмі.

Зараз я – в доста тупому літньому таборі, де є розклад, ранкова зарядка й багато інших правил. Я тут трохи сумую за татом і мамою, старшим братом і молодшою сестричкою. Коли я згадую про них, слова самі складаються в речення, і зʾявляється текст. Хоча, коли тобі чотирнадцять, улітку сумувати за батьками доводиться не дуже. Цей сайт я завела, щоб на ньому могли писати всі дівчатка, яким є що розповісти про своє життя! Реєструйся – й пиши! Особливо, якщо ти зараз – у літньому таборі.

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели