Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

06.07.2018

Сьогодні, 6 липня вночі, на станції «Дарниця», при спробі залізти на цистерну, загинув юнак 19 років. Залізничники не жартують, повідомляючи про загибель підлітків та юнаків на коліях та станціях: на жаль, це відбувається регулярно, і стає інтенсивнішим під час канікул. Також два трагічних випадки сталися вчора, 5 липня.

Від початку року травми на залізниці отримала 301 стороння особа, у тому числі 174 – зі смертельним наслідком. За відповідний період минулого року травмувалося 262 сторонніх особи, із них 172 – загинули. Найгірше, що серед травмованих – 18 дітей до 16 років. Із них 5 травмовано смертельно. У 2017 році отримали травми 11 дітей, з них 5 – загинули.

Унаслідок ураження електричним струмом з початку року травмовано 19 сторонніх громадян, з них 6 – смертельно. Серед травмованих 8 дітей віком до 16 років, з них одна дитина загинула.

Нагадаємо, учора, 5 липня, на станції Чернігів дівчина 2005 року народження піднялася на дах вагона-зерновоза, щоб зробити фото, і була травмована електричним струмом. Потерпілу доправлено до Чернігівської дитячої лікарні.

Того ж дня на перегоні Баришівка – Березань, на мосту через річку Трубіж, було виявлено підлітка 15 років з ознаками ураження електричним струмом. Потерпілого було доправлено до Баришівської міської лікарні, де він помер від отриманих травм.

За інф. Укрзалізниці

Фото: Dan Gribbin

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели