fbpx
Close Sidebar

Teennews

30.08.2021

5 вересня в авіаційно-космічному центрі Київського Палацу дітей та юнацтва відбудеться день відкритих дверей. Наразі авіаційно-космічний центр оголошує набір учнів 6-11 класів до льотно-штурманських гуртків.

На гуртках можна буде отримати попередню підготовку до вибору авіаційних спеціальностей. Заняття проводитимуться в будні після школи і у вихідні. Професійна орієнтація молоді та попередня підготовка до вибору авіаційних спеціальностей. Гуртки розвивають дисциплінованість, увагу, посидючість, самостійність, пунктуальність, пам’ять, логіку, моторику, здатність швидко аналізувати та приймати виважені рішення. Теорія на заняттях поєднується з практичними польотами на авіатренажерах. Учні щорічно виїжджають на практичні польоти на легкомоторних літаках під наглядом інструктора. Заняття проводяться за адресою : метро “Мінська”, вул. Зої Гайдай, 1а.


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели