fbpx
Close Sidebar

Teennews

festival, style life, teens novelties,

16.05.2016

21-22 травня в Києві відбудеться другий фестиваль дитячих народних театрів JoyFest.Діти. Фестиваль традиційно прийме до себе Київська фортеця на Печерську. У фестивалі візьмуть участь дитячі театральні колективи – столичні та обласні, юні художники й народні майстри, актори оригінального жанру, педагоги з театральної майстерності. Вистави, творчі заняття, майстер-класи з акторської майстерності, виставки живопису – усе це можна буде відвідати на фесті протягом уікенду.

«Формат передбачає щільну програму, стислий час на підготовку кожного колективу перед виходом на сцену, присутність глядачів «з вулиці», повноцінну роботу жюрі, великий перелік номінацій», – розповіла Ксенія Гончарова, керівник JoyFest.

joyfest‬

Дитячий театральний фестиваль проходить у Києві вже вдруге

Змагання в різних фестивальних номінаціях очікує дітей від 5 років та підлітків до 16 років. Виступи юних акторів оцінюватиме журі: режисери, актори, керівники театрів, викладачі з театральної майстерності. У фестивальні дні до Київської фортеці можна приходити з 11.30.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели