fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто,

03.08.2022

За 69 років школу на «малій магістралі» пройшло 50 тисяч залізничників — сьогодні випускники дитячої залізниці керують нашими локомотивами, ведуть евакуаційні рейси та самі виховують майбутні покоління залізничників, – повідомили на сторінці у фейсбуці Київської дитячої залізниці. 

Київська дитяча залізниця відзначила свій 69-й день народження

Під час святкування випускники різних років зустрілися з учнями дитячої залізниці для святкової подорожі з паровозом Гр-336.

Київська дитяча залізниця відзначила свій 69-й день народження

На Київській дитячій залізниці побувала кудлата провідниця Ніколь


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели