fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

21.01.2022

Оголошено перший всеукраїнський конкурс літкастів (літературних подкастів) для популяризації читання та впровадження нових форматів у гуманітарній освіті. 

Літкаст – “апетитна”, цікава, розкута розповідь про літературний твір, його автора, сюжет, героїв, перипетії, історичний контекст, смачні деталі й цитати, власні емоції й враження, приправлена вашою харизмою. Зазначені інгредієнти добирайте на свій смак і в довільних пропорціях.

Кожна прочитана книга може перетворитися на літкаст. А кожен літкаст – шанс на крутий гонорар, натовпи твоїх шанувальників і необмежена кількість плюсиків у твою літературну карму.

Творча агенція «Баляндраси» та Київська Мала академія наук учнівської молоді оголошують перший Всеукраїнський конкурс літературних подкастів «КрутеЗНО – ЗНО у твоєму плеєрі»!
 
Маєте унікальну нагоду: читати, записати літкасти та отримати гонорар! Кожен учасник може позмагатися за чималу грошову винагороду.
 
Призовий фонд конкурсу складає 100 тисяч гривень! Журі обере 10 переможців, кожен із яких отримає по 10 тисяч гривень! Погодьтеся, приємно позмагатися за чималий гонорар! Ще й так просто: записавши літкаст на свій мобільний!
 
Школярі, студенти, освітяни, блогери, читачі та читачки! Літкастьте та надсилайте свої записи!
 
Отже! Маємо для вас 5 конкурсних номінацій з української літератури, а це – 85 творів. Переможців визначатимуть журі у кожній із 5-ти номінацій за двома категоріями: «Учнівський літкаст» (автори віком від 14 до 17 років (включно)) та «Експертний літкаст» (автори віком від 18 років і до… без обмежень)!
 
Ми зміксували перелік книжок із програми ЗНО-2022 та знакових творів української літератури й отримали такі номінації:
– фольклор і Давня українська література
– нова українська література
– новітня українська література
– сучукрліт
– мала поетична форма
Що робити? Перш за все – читати!
 
Далі, керуючись Правилами та Умовами конкурсу на нашій лендинговій сторінці
 
робите наступне:
– записуєте свій літкаст
– заповнюєте реєстраційну заявку
– завантажуєте аудіозапис у форматі mp3 (від 3 до 25 хвилин)
– очікуєте підтвердження заявки від організаторів конкурсу.
 
Прийом заявок на участь у конкурсі триває з 17 січня по 15 березня (включно) 2022 року. Мова літкастів – українська.
 
Налаштовуйтеся на потрібну тональність, готуйте свої голосові зв’язки та сміливо занурюйтеся у світ українських літкастів!
 
Задайте нового звучання українській літературі: від ЗНО до сучукрліт!


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели