fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties, навчання,

17.11.2017

У молодіжній школі «Разом до успіху» визначили переможців регіональних змагань. Переможною групою стала мелітопольська. Її учасники в своєму місті провели наймасштабнішу та найцікавішу кампанію з протидії торгівлі людьми. Вони випередили 5 інших команд з різних областей. У минулий уікенд переможці відвідали Київ. Мелітопольці отримали таку можливість за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Посольства Канади.

peremogtsi-shkoli-razom-do-uspihu-stali-pershiimi

На виставці мелітопольці побачили актуальні експозиції

Змагаючись із іншими командами, підлітки та працівники центру ювенальної пробації Мелітополя провели в Запорізькій області 12 превентивних заходів із протидії торгівлі людьми серед уразливих дітей та молоді, учнів професійно-технічних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, відвідувачів центрів пробації, дівчат, які перебувають у Мелітопольській виховній колонії. Як переможець змагань, ця команда приїхала в столицю. Тут протягом двох днів мелітопольці відвідали спортивні тренування, виставки, екскурсії та отримали багато цікавих знайомств.

peremogtsi-shkoli-razom-do-uspihu-stali-pershiimi

Один зі спортклубів провів для переможної команди спортивні змагання

Нагадаємо, заняття молодіжної школи «Разом до успіху» відбулися в серпні у містечку Буча біля Києва. У ній протягом тижня пройшли навчання 23 підлітки з Києва, Львова, Мелітополя, Маріуполя, Запоріжжя та Одеси, які перебувають на обліку Центрів ювенальної пробації.

peremogtsi-shkoli-razom-do-uspihu-stali-pershiimi

Тінейджери з Мелітополя в Києві спілкувалися, брали участь у футбольному матчі та побували в телестудії

Упродовж 6 днів на інтерактивних заняттях тінейджери дізналися більше про особисту безпеку та безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми, культурне розмаїття, здоровий спосіб життя, громадянську відповідальність та лідерство. Вони вдосконалили навички комунікації, училися критично мислити та ухвалювати зважені рішення, покращили свою обізнаність щодо можливостей навчання та волонтерства.

Тінкор

Пробаційні програми по-літньому || У Бучі розпочалися заняття в підлітковій школі «Разом до успіху»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели