fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

27.10.2021

У жовтні в Києві кураторка Леся Кульчинська презентувала проєкт – Service. Economy of Love. У цьому довгостроковому проєкті йдеться про інноваційну онлайн-платформу, де можна запропонувати і замовити «дивні» послуги. Такі, які неможливо класифікувати чи віднести до звичних жанрів, а отже ніде більше не знайти. Їх можна замовити або запропонувати на платформі https://www.srvc.website. Платформа унікальна не лише для України, але й для світу.

На момент старту платформи там можна замовити, наприклад, трансляцію світанку з 12 поверху, прогулянку Києвом із заплющеними очима. Уже можна отримати також каліграфічний розпис тіла, вишивку власним волоссям, читання замовнику перед сном, живопис на нігтях, розпис кришечок консервації, підбір костюму «міської божевільної» чи розкадрування снів. Всі послуги є продуктом фантазії українських митців – чи за родом діяльності, чи в душі.

Засаднича концепція цього некомерційного проєкту відсилає до відомого маніфесту Йозефа Бойса «Кожна людина – художник». На презентації платформи відвідувачам було надано унікальний шанс скористатися однією з цих послуг у фізичній присутності.

На презентації можна було ознайомитись з такими мистецькими пропозиціями: ворожіння на магічній кулі та кістках монгольських баранів, створення жанрової фотографії у спеціально підібраному образі, проведення межі – саме тієї інтенсивності та товщини, яка вам потрібна, читання вголос для повернення в дитинство, живопис на нігтях під лекцію з мистецтва, каліграфічний розпис на тілі від майбутнього художника-мільйонера, друк фотографій з зображенням фрагментів тіла замовника на заздалегідь підготованому одязі, розпис кришечок консервації та іншими.


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели