fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, точка зору,

23.06.2016

Український фотограф та мандрівник Роман Неділько та WWF Україна вчора, 22 червня, запустили інформаційну кампанію «Сміттєлогія 2016». Це – логічне продовження власного проекту Романа, який нещодавно розробив дизайн соціальної реклами з тематики сміття в природі.

Проблему сміття в українських природі та містах представники фонду вважають дуже гострою проблемою для всієї країни. Україна потерпає від завалів промислового та побутового сміття, забруднення повітря, ґрунтів та води.

smitteloghia-zamist-zoologii

«Проект «Сміттєлогія 2016» є абсолютно некомерційним й має одну мету – привернути увагу всіх нас до вкрай важливої теми – захисту та збереженню природи, нашої з вами домівки. Ідея  проекту дуже проста: сміттєлогія – то така наука, яку будуть вивчати наші діти та онуки, якщо ми своєю байдужістю знищимо дику природу», – сказав Роман Неділько.

Він упевнений: якщо ситуація з утилізацією відходів не зміниться, колись діти в школах стануть вивчати замість тварин різноманітні види сміття. Роман зовсім не вважає такий розвиток подій фантастикою й пропонує щось із усім цим робити.

«Якщо ми з Вами не спинимо цього – в наших нащадків не буде майбутнього», – вважає криворізький фотограф.

Роман розробив видовищні принти із зображенням сміття, що замінює тварин у природі. На кшталт живих організмів сміттєві елементи мають свою систематику, яку будуть вивчати діти в рамках уроків сміттєлогії, якщо українці не «виправлять майбутнє» зараз. Принти поширюватимуться онлайн та оффлайн у рамках проекту. Поширити ці принти може кожен: їх можна самостійно роздрукувати у вигляді фотографій, наліпок або листівок і дарувати друзям та знайомим. А також використовувати для оздоблення своїх блокнотів та зошитів, аби виявляти свою позицію щодо питань переробки сміття та збереження планети.

Тінкор

Фото: Роман Неділько, надано WWF; Роман Неділько фб


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели