fbpx
Close Sidebar

Teennews

festival, movie, teens novelties,

25.02.2017

З 27 лютого по 5 березня у столиці покажуть фільми видатного режисера Анджея Вайди. Покази відбудуться в культурному центрі «Кінотеатр Київ». До ретроспективного показу ввійшли стрічки: «Післяобрази», «Попіл і діамант», «Пейзаж після битви», «Без наркозу», «Березняк», «Панночки з Вілька», «Дантон».

27 лютого відкриє програму остання стрічка режисера – «Післяобрази». Це фільм про Владислава Стшемінського, видатного художника та теоретика мистецтва, одного з лідерів польського авангардизму у міжвоєнні роки. Українська прем’єра цього фільму відбулася 29 жовтня на урочистому закритті 46-го КМКФ «Молодість».

Нагадаємо: творчий доробок видатного режисера дорівнює 40 фільмам. Початок сеансів у київському кінотеатрі – о 19.00.

РОЗКЛАД ПОКАЗІВ:

27.02 – Післяóбрази
28.02 – Попіл і діамант
01.03 – Пейзаж після битви
02.03 – Березняк
03.03 – Без наркозу
04.03 – Панночки з Вілька
05.03 – Дантон

Тінкор

 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели