fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

29.05.2017

Іноземні волонтери з понад 100 країн світу, які беруть участь у проекті GoCamp-2017, уже прибули в Україну. І сьогодні, 29 травня, відправилися з київського Центрального залізничного вокзалу в різні міста та села, щоб навчати українських школярів у літніх таборах англійській мові. Також з липня волонтери GoCamp-2017 працюватимуть і в деяких дитячих лікувально-оздоровчих закладах. Про це повідомили в «Укрзалізниці».

GoCamp2017

Волонтери навчатимуть дітей з різних областей країни, у тому числі, зі Сходу. Загалом іноземні волонтери працюватимуть у 600 пришкільних мовних таборах України. Цього року представники організаторів проекту зробили його масштабнішим, щоб працювати за своїми методиками з якнайбільшим числом дітей.

Нагадаємо, відбір шкіл для участі в проекті GoCamp-2017 відбувався по всій Україні протягом 3 місяців. Усі вчителі шкіл, що пройшли відбір, відбули тренінг з організації та проведення мовних таборів від тренерів Британської Ради, English Fellows із Посольства США в Україні та вчителів – учасників проекту «Агенти змін».

Фото: Gocampua


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели