fbpx
Close Sidebar

Teennews

новини шкіл,

27.09.2021

Оновлюється

У вересні відбуваються вибори президентів шкіл та до районних дитячих парламентів. У школі №280 відбулися вибори депутатів до Дитячого парламенту Дарницького району. Кандидатом у депутати міг стати будьякий учень 8-10 класів, який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом були наділені учні 8-11 класів. Свої кандидатури подали п’ятеро учениць: Катерина Дородько, 9-А клас, Анна Горюк, 9-А клас, Наталія Боярська, 9-Б клас, Ангеліна Масло, 8-А клас, Вероніка Назаренко, 8-А клас. Кандидати проводили агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій, переконуючи, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим та змістовним. Вибори пройшли активно та цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування визначилися два кандидати з найбільшою кількістю голосів: Ангеліна Масло та Анна Горюк. Вони будуть представляти школу в Дитячому парламенті Дарницького району.

24 вересня у школі №1 відбулися дебати між кандидатами на пост президента учнівського самоврядування. Кожен кандидат представив себе та свою програму розвитку учнівського самоврядування, а також презентував власний план заходів, спроможних зробити шкільне життя комфортним та цікавим. Учні школи мали змогу поставити запитання, а також бути присутніми на полеміці між кандидатами на посаду президента школи. Цьогорічні кандидати: Алєксєй Дзюба – учень 8-А класу, Наталія Косенко – учениця 9-Б класу, Герман Шевчук – учень 9-А класу, Анастасія Глуніцька – учениця 11-Б класу.
 
Обрала свого лідера і школа №127. Цьогоріч на пост шкільного президента було три кандидати – Даша Загнибіда, 9-Б клас, Максим Шульженко, 9-Б клас, Єгор Маковецький, 10-А клас, Даша Троценко, 9-Б клас, Марія Куць, 9-Б клас. Виборці – учні 8-11-х класів та педагогічний колектив школи взяли активну участь у голосуванні. Після закінчення голосування виборча комісія здійснила підрахунок усіх голосів. За результатами голосування новим президентом школи став Єгор Маковецький, учень 10-А класу.
 
Також 24 вересня стартувала передвиборча кампанія кандидатів у президенти в школі №14. Лідери учнівського самоврядування знайомитимуть учнів та вчителів школи зі своїми програмами до 14 жовтня. Голосування за президента школи відбудеться 15 жовтня. 18 жовтня будуть оголошені результати.
 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели