fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties, майстер-класи, моє місто,

14.01.2022

Центральна бібліотека Солом’янки у Києві відкриває гурток поетичної майстерності «Відчути Слово на Освіти».

До нього запрошують усіх, кому близьке поетичне слово, але бракує знань, щоб упевнено та вільно віршувати, хто хоче легко запам’ятовувати вірші та без страху їх декламувати. 

«На наших заняттях на прикладі ваших улюблених або ненависних віршів (приносьте їх із собою) ми: познайомимося ближче з римою, ритмом та іншими інструментами поетичної магії; розберемося, які віршовані розміри і види рим найбільше притаманні певним українським поетам; спробуємо осягнути що таке авторський почерк і, цілком можливо, виробити його в собі; зрозуміємо, яких помилок найчастіше припускаються поети-початківці; вдосконалимо власні навички декламації, пограємо та поспілкуємося поетичною мовою… І все це – легко й невимушено!», – повідомляють організатори.

Гуртківців чекають кожної другої та четвертої середи місяця о 16:30 за адресою: м. Київ, вул. Освіти, 14 а. Набір триває впродовж січня 2022. Потрібно заповнити реєстраційну форму.


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели