fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

05.10.2016

Один з найулюбленіших щорічних осінніх заходів – VIІ Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» – відбудеться з 6 до 9 жовтня в Музеї книги та друкарства України в Києві.

На фесті ти з батьками зможеш відвідати творчі зустрічі та автограф-сесії з українськими письменниками, художниками, дослідниками дитячої літератури, психологами, перекладачами, презентації найцікавіших видань української дитячої книги.

Також тут можна навчитися дечого на численних майстер-класах: із ручного виготовлення паперу, каліграфії, мармурування, клинопису, книжкової ілюстрації, журналістики, виготовлення закладинки до улюбленої книги,  інтролігаторського мистецтва, витинанки, традиційного українського співу, створення музичних інструментів із підручних матеріалів.

Карта майстер-класів цього року – дуже різноманітна: «Лаврська друкарня», «Акварельні хмаринки», «Смачні читання», «Цей чарівний папір», «Мармурування», «Скрипторій», «Таємниці офорту», «Арткнига», «Гравюра на картоні», «Осінні обереги до свята Покрови» та інші. Також відбудуться ігри: «Школа музейного екскурсовода», «Меморі» та різноманітні квести.

Гості цьогорічного Фестивалю – письменники: Володимир Рутківський, Галина Малик, Леся Воронина, Марія Морозенко, Сергій Гридін, Тетяна Пакалюк, Ганна Чубач, Галина Ткачук, Тетяна Стус, Ольга Купріян, Іван Андрусяк, Оксана Розумна  та інші. Свою присутність підтвердили художники: Катерина Немира, Катерина Штанко, Володимир Штанко, Василина Мельник та інші.

Ти зможеш познайомитися з представниками театральних та музичних колективів: заслуженим артистом України Тарасом Компаніченком та музикантами гурту «Хорея Козацька», артистами дитячого фольклорного ансамблю «Райгородок» під орудою Сусанни Карпенко, акторами театру «МЕТА», що приїде на фест зі Львову з виставою «TABULA RASA», та митцями київського театру «Молода опера», автором-виконавцем Євгеном Лещенком.

У фестивалі візьмуть участь видавництва: «Старого Лева», «Каламар», «Веселка», «Наїрі», «Фонтан казок», «Український пріоритет» та інші.

У перший день фестивалю, 6 жовтня, ти можеш відвідати відкриття виставок:

«Казки братів Грімм», присвяченої творчій спадщині видатних німецьких літераторів: братів Якоба і Вільгельма Грімм, та 230 роковинам від народження Вільгельма Грімма (1786-1859). Цю виставку організовано за участю Гете-Інституту в Україні, Національної бібліотеки України для дітей, Школи творчості Олени Красильникової, художниць Вікторії Ковальчук і Катерини Штанко.

festival-azbukove-korolivstvo-magiv-i-yangoliv-2016

експозиції графічних робіт студентів Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі та Мистецького коледжу художнього моделювання та дизайну.

«Ілюстрації. Виставка книжкової графіки Василини Мельник».

festival-azbukove-korolivstvo-magiv-i-yangoliv-2016

Музей розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою: вул. Лаврська 9, корп. 9.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели