fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

21.07.2016

Діти з різних міст України цього літа відпочивали та вчилися в мовних таборах, організованих ініціативою GoGlobal. ЇЇ учасники запросили в Україну волонтерів з 38 країн світу. Вони провели 3 тижні у спілкуванні з українськими дітьми в літніх таборах у різних містах та селах. Усього у GoCamps у ці літні місяці мали змогу вчитися понад 9 тис. дітей зі всієї країни.

Як розповів народний депутат Мустафа Найєм, табори Go Camp планувалося створити також у Донецькій та Луганській областях. Але не вийшло, тому що іноземні волонтери відмовилися поїхати туди. Тоді активісти знайшли змогу привезти дітей з понівечених війною територій у табір у Володарці в Київській області. Його організували у школі-інтернаті, і він пропрацював з 4 до 19 липня.  Протягом цього часу в таборі навчалися 300 дітей із восьми прифронтових міст Донецької та Луганської областей. Щоб перевезти дітей до Київської області, «Укрзалізниця» організувала причепні вагони до составів, що курсують з Краматорська, Маріуполя та Сєверодонецька.

GoCamps

Під Києвом відпочивали та вчилися діти з Донецької та Луганської областей

Літній відпочинок та навчання дітей зі шкіл Маріуполя, Костянтинівки, Димитрова, Сєвєродонецька, Попасної, Новопскова та Кремінної, які взяли участь у мовному таборі, є корисним для них. Адже, за офіційними підрахунками, понад 600 тис. українських дітей постраждали від подій на Донбасі. Через пережитий досвід багато з них потребують психологічної підтримки та допомоги.

GoCamps

Навчати українських дітей англійської приїхали волонтери з 38 країн світу

Також у GoCamps цього літа перебували 200 дітей залізничників з регіональної філії «Південна залізниця». Вони вивчали англійську з носіями мови в Харкові, у дитячому лікувально-оздоровчому центрі «Сонячний». Там із дітьми працювали 7 вчителів англійської мови та 10 волонтерів із США, Бразилії, Туреччини, Угорщини, Таїланду, Нігерії та Білорусі. Щирі, доброзичливі й активні волонтери запропонували дітям безліч цікавих можливостей вивчати мову: навчили спортивих кричалок, віршів-розминок, ігор «Survivor» і «Quiddler» для розвитку уяви та кмітливості. Діти разом із англомовними інструкторами навчилися плести різнокольорові браслети, а також взяли участь у квесті «Форт Буайар».

GoCamps

У харківському таборі діти багато грали в спортивні ігри з носіями англійської мови

Найбільшу увагу волонтери приділяти вивченню з дітьми найчастіше вживаних у повсякденному житті слів: назв частин тіла, дій, рухів. Ігри – «People to People», «Simon Says», «Jump іn» – допомагали не тільки збільшити словниковий запас, але й спонукали дітей до занять спортом.

Волонтери та вчителі англійської навчили дітей співати «Go Bananas», «Bingo», «Clap your hands», «Seasons» та інші пісні. Усі охочі брали участь у табірному флеш-мобі «Boom Chika Boom», танцювали «The More We Are Together», «Animal Farm».

GoCamps

Діти разом із волонтерами в мовному таборі в Харкові

Найменші охоче грали в долоньки «Once upon a time», а також настільні ігри «What Is Missing?», «What is this?», «Name the Sight», «City Mall», «Professions», «Tools» та мали багато інших розваг.

Хоч 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні, наступного року GoGlobal планує привезти понад 1 тис. волонтерів та охопити літнім таборовим навчанням понад 100 тис. дітей із усіх областей.

Нагадаємо, громадська організація Go Global – це ініціатива, що об’єднує людей навколо розуміння необхідності вивчення іноземних мов в Україні. Її проект Go Camps – це літні табори з поглибленим вивченням англійської мови для українських дітей. Також ініціатори Go Global запровадили національну програму з популяризації та вивчення іноземних мов «Україна Speaking». Її підтримують представники державної сфери, бізнесу, культури, іноземні донори, зокрема, посольства США, Канади та країн Євросоюзу. За цією програмою дорослі українці можуть вивчати англійську мову безкоштовно в рамках можливостей, представлених на сайті.

Тінкор

Фото: фейсбук Мустафи Найєма, фейсбук goglobalua, прес-служба «Укрзалізниці»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели