fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

23.02.2022

У рамках проєкту «Бібліотека пригод» за підтримки програми художній переклад від Креативної Європи Nebo BookLab Publishing вирішило провести всеукраїнський конкурс есе для школярів, який стане чудовою нагодою, щоб поділитися своїми роздумами на тему «А що, якби я був капітаном піратського корабля?» та отримати чудові призи*.
 
Призи:
 
1-е місце: уся наша серія книжок «Бібліотека пригод», до якої входить: «Таємний сад», «Острів скарбів», «Книга джунглів», «Маленька принцеса», «Пітер Пен», «Скарб Блакитної гори», «Невловимий корсар» та «Заповіт Інкі» та настільні ігри.
2-е місце: «Скарб Блакитної гори», «Невловимий корсар» та «Заповіт Інкі» та 3 настільні гри до цих книжок.
3-е місце: «Скарб Блакитної гори», «Невловимий корсар» та «Заповіт Інкі» та 2 настільні гри до цих книжок на вибір.
4-е місце: «Скарб Блакитної гори», «Невловимий корсар” та «Заповіт Інкі» та 1 настільну гру до цих книжок на вибір.
5-е місце: «Скарб Блакитної гори», «Невловимий корсар» та «Заповіт Інкі».
 
Умови конкурсу:
 
– написати есе українською мовою (максимум дві сторінки А4 у word, кегль – 14, інтервал – 1,5) на тему: «А що, якби я був (ла) капітаном (кою) піратського корабля?».
– участь в конкурсі беруть діти шкільного віку (6-11 класи)
– надіслати есе із зазначенням імені, прізвища, віку та назви закладу, де навчається учасник/учасниця на електронну скриньку nebo.booklab.cooperation@gmail.com , в темі листа вказати «Конкурс есе»
– взяти участь можна до 31 березня включно
 
Переможців конкурсу оголосимо в кінці квітня.
 
*Деякі книжки та настільні ігри будуть надруковані і відправлені до грудня 2022 року.


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели